Türkiye Geçiş Ücreti Hesaplayıcısı - Geçiş Ücretleri, Yakıt, OBU, Rota

Türkiye'de seyahat maliyetini hesaplamak mı istiyorsunuz? Türkiye Ücretli Yol Hesaplayıcıyı Kullanın! Toplam yolculuk maliyeti dökümünü görün - geçiş ücretleri, yakıt, HGS, OGS ve diğer masraflar, geçiş ücreti plazaları, geçiş ücreti indirimleri vb. Hedefinize en ucuz ve en hızlı rotalarla seyahat edin. Tüm araçlar için – İstanbul Boğaziçi ve İstanbul Osmangazi Köprüleri dahil Türkiye ücretli yolları, otoyolları, köprüleri ve tünelleri ve diğer Avrupa ülkeleri -- ÜCRETSİZ!

Filonuz için yolculuk ücretlerini optimize etmek ve geçiş ücreti faturalarını hesaplamak mı istiyorsunuz? Yolculuk öncesi, yolculuk sırasında ve yolculuk sonrası geçiş ücreti ve diğer rota maliyeti bilgileri için Ücret API'sini entegre edin.

Hala emin değil misiniz? Sadece başlangıç ​​noktanızı ve varış noktanızı girin, Gönder'e basın ve saniyeler içinde geçiş ücretlerini alın. Daha kesin sonuçlar için kilometre, yakıt türü ve yakıt oranları gibi isteğe bağlı alanları doldurun. Türkiye Geçiş Ücreti Hesaplayıcımızın seyahat planlamanızı nasıl dönüştürebileceğini bugün deneyimleyin!

Imperial
Metric

Select Vehicle Type

Departure Time

Invalid Date

Özellikler

  • Maliyet dökümü (ücretler, yakıt): Ücretler ve yakıt için gerçek tahminler.
  • Araç Boyutunu Özelleştirin: Kesin geçiş ücretleri için boyutları kaydedin.
  • Ucuz ve hızlı rotalar: Maliyet ve zaman açısından en uygun rotaları bulun.
  • Haritadaki gişeler: Haritada gişeleri gösterin.
  • Ücretler (tüm gişeler için): Güzergahtaki gişelerin ve ücretlerin listesi.
  • Kamyonlar için rota: Kamyon düzenlemelerine uygun rotalar.
  • Durakları yeniden sıralayın: Rotayı ara noktalarla optimize edin.

Diğer Geçiş Ücreti Hesaplayıcılar

Europe Toll Calculator - Vignette, OBU, Toll Rates, Toll Plaza, Routes & more

FAQ

You can calculate tolls for your trip using TollGuru Toll Calculator app. Specify origin and destination, and choose your vehicle type, toll tags, departure time, and more. The mobile app is available for iOS and Android.

Try the TollGuru Toll Calculator

The toll payment method in the US depends upon the facility type. It can include Transponder, Cash, License plate or Video toll, Credit card, and Prepaid card.
A valid tag transponder for the state is the preferred option as most of the toll facilities are cashless.

Learn more about payment methods

Out of the 50, 37 US states have toll booths for turnpikes, bridges, or other toll facilities. The major ones include New York, New Jersey, Florida, California, Texas, and Puerto Rico territory. 13 of the US states and the District of Columbia do not have any toll roads.

Check which states have toll booths